У Ладижинській міській лікарні продовжує діяти державна програма безоплатного лікування зубів для захисників України. Послуги надаються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2024 року №212.
Скористатися безкоштовним лікуванням можуть:
- учасники бойових дій;
- особи з інвалідністю внаслідок війни;
- військовослужбовці, які проходять службу на території України та ще не набули статусу учасника бойових дій, але виконують бойові завдання, що підтверджується довідкою з військової частини.
У межах програми пацієнтам надають стоматологічну терапевтичну та хірургічну допомогу. Гранична вартість медичних послуг для одного пацієнта не може перевищувати 24 952 гривні.
Для отримання послуг необхідно особисто або через законного представника звернутися до реєстратури стоматологічного відділення.
При собі потрібно мати копії документів та пред’явити їх оригінали:
- паспорт громадянина України;
- реєстраційний номер облікової картки платника податків;
- посвідчення учасника бойових дій або;
- посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни або;
- посвідчення учасника війни та/або військовий квиток із довідкою з військової частини.
Стоматологічне відділення Ладижинської міської лікарні розташоване за адресою: вул. Ентузіастів, 24.
Додаткову інформацію можна отримати у реєстратурі за телефоном: (098) 813-90-31.
Нагадаємо, раніше “Поговоримо! Ладижин” писало про те, що у місті розпочало роботу Єдине вікно для ветеранів та членів їхніх родин. Новий простір облаштували у приміщенні міської ради, де вже ведуть прийом фахівці із супроводу ветеранів. Відвідувачам наразі доступні загальний простір для консультацій та окремі кабінети для роботи з психологом і юристом.

Add a Comment