У столиці завершився Чемпіонат України з академічного веслування серед молоді віком до 23 років, де вихованці Ладижинської спортивної школи вкотре підтвердили свій високий потенціал та майстерність.
20-річний Богдан Мельник став срібним призером у змаганнях на байдарці-одиночці серед спортсменів легкої ваги. Він продемонстрував відмінну тактичну підготовку та залізну волю до перемоги.

Варто зазначити, що Богдан вже другий рік успішно поєднує працю електриком на МХП, навчання у Вінницькому аграрному університеті та регулярні тренування кожного дня.

Приємно вразила і 16-річна Софія Резинка, яка вперше у своїй спортивній кар’єрі змогла пробитися до фіналу змагань такого високого рівня. У підсумку юна спортсменка посіла п’яте місце, що стало вагомим досягненням та важливим кроком у її подальшому спортивному розвитку.

Тренерський штаб зазначає:
«Хоча реалізувати абсолютно всі тактичні задуми цього разу не вдалося, отриманий досвід є безцінним. Головні старти та найяскравіші перемоги ладижинських веслувальників ще попереду!»
Тренерка спортсменів Наталія Топалова зазначила, що не все із запланованого вдалося реалізувати, однак головні успіхи команди ще попереду.
«Дякую Andrii Ivanchuk та нашим американським друзям, які допомогли нам із човнами. І Богдан, і Софія виступали на американських човнах. Дякуємо Збройним силам України, кожному захиснику окремо за захист України та можливість розвитку наших дітей навіть під час війни. Дякую особисто Ладижинській міській раді за відновлення нашого виду спорту в місті», – наголосила тренерка.
За словами Наталії Топалової, підтримка партнерів, міжнародних друзів та місцевої влади відіграє важливу роль у розвитку веслування в Ладижині. Саме завдяки спільним зусиллям юні спортсмени мають можливість тренуватися, брати участь у всеукраїнських змаганнях та досягати високих результатів.

Add a Comment