1912211_slider

Водій електросамоката заплатить 17 тисяч гривень штрафу

У Вінниці суд оштрафував місцевого жителя на 17 тисяч гривень за керування електросамокатом після вживання алкоголю. Чоловік вирішив покататися містом після однієї пляшки слабоалкогольного напою ...