Завдяки мирному небу над спортивними залами, вихованці Ладижинської ДЮСШ здобули високі нагороди на чемпіонаті України з самбо, що проходив у Львові. Золото виборола Дар'я Волошина, ...
Членкині громадської організації “Ладижинська міська організація Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць” “За майбутнє дітей України” отримали продуктові ...