Сьогодні, 22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, у Ладижині відбулися пам’ятні заходи з нагоди річниці початку німецько-радянської війни та на знак пошани до всіх, хто загинув, захищаючи рідну землю від нацизму.
Представники міської влади, депутати, працівники міської ради та громадськість зібралися біля Меморіалу Слави у старій частині міста, щоб покласти квіти та вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Цей день є нагадуванням про одну з найтрагічніших сторінок історії України та світу. Друга світова війна забрала мільйони життів, залишивши глибокий слід у долях людей і цілих поколінь.
Сьогодні пам’ять про жертв минулої війни набуває особливого значення, адже українці знову змушені боронити свою державу від агресора. Учасники заходу згадали не лише героїв Другої світової війни, а й сучасних захисників України, які віддали життя за свободу та незалежність нашої держави.
«Цей день нагадує нам про страшну ціну миру, про мільйони втрачених життів і про обов’язок берегти пам’ять про Героїв та трагічні сторінки нашої історії», – зазначив у своєму дописі в телеграм-каналі в.о. міського голови Ладижина Олександр Коломієць.

У Ладижині наголошують: пам’ять про подвиг захисників різних поколінь має об’єднувати суспільство та нагадувати про цінність миру, свободи й людського життя.
Пам’ятаємо. Шануємо. Не забуваємо.

Add a Comment